Leave Your Message
LGA 4677

LGA 4677

4U aktive CPU-koeler foar Intel LGA4677 ...4U aktive CPU-koeler foar Intel LGA4677 ...
01

4U aktive CPU-koeler foar Intel LGA4677 ...

2024-09-24

No yntrodusearje wy ús 4U aktive CPU-koeler dy't spesifyk ûntworpen is foar de Intel LGA 4677-socket. Dizze hege prestaasjeskoeler is ûntworpen om poerbêst termysk behear te leverjen, wêrtroch jo CPU op optimale temperatueren rint, sels ûnder swiere wurkdruk.

detail besjen
2U aktive CPU-koeler foar Intel LGA 46772U aktive CPU-koeler foar Intel LGA 4677
02

2U aktive CPU-koeler foar Intel LGA 4677

2024-09-24

Hjir is de yntroduksje fan ús lêste ynnovaasje yn CPU-koeltechnology - de 2U aktive CPU-koeler dy't spesifyk ûntworpen is foar de Intel LGA 4677-socket. Dizze hege prestaasjes koeler is ûntworpen om te foldwaan oan de easken foar koeling fan moderne server- en wurkstasjonomjouwings en leveret superieure koeleffisjinsje en betrouberens.

detail besjen
Intel LGA 4677 2U passive CPU-koelerIntel LGA 4677 2U passive CPU-koeler
03

Intel LGA 4677 2U passive CPU-koeler

2024-09-24

No yntrodusearje wy ús avansearre 2U passive CPU-koeler, spesifyk ûntworpen foar de Intel LGA 4677-socket. Dizze ynnovative koelplaat is ûntworpen om superieure koelprestaasjes en betrouberens te leverjen, wêrtroch it in ideale oplossing is foar serveromjouwings mei hege tichtheid en easkenfolle kompjûterapplikaasjes.

detail besjen
1U EVAC CPU-koelplaat foar Intel LGA 46771U EVAC CPU-koelplaat foar Intel LGA 4677
04

1U EVAC CPU-koelplaat foar Intel LGA 4677

2024-09-24

CPU-koeler is in kaaikomponint yn it behearen fan 'e waarmte dy't troch de CPU generearre wurdt yn serversystemen. Omdat servers yntinsive workloads moatte behannelje, generearje CPU's grutte hoemannichten waarmte, wat kin liede ta prestaasjeproblemen en sels hardwareskea as it net goed beheard wurdt. Dat in CPU-koeler kin effisjinte koeling en termysk behear leverje foar de Intel CPU-socket. No yntrodusearje wy de 1U EVAC CPU-koeler foar Intel LGA 4677.

detail besjen
Intel LGA4677 1U passive CPU-koelerIntel LGA4677 1U passive CPU-koeler
05

Intel LGA4677 1U passive CPU-koeler

2024-09-03

De Intel LGA4677 1U Passive CPU Cooler is in wichtich ûnderdiel foar it behâld fan optimale prestaasjes en lange libbensdoer fan jo CPU. Mei de foarútgong fan 'e technology wurde CPU's hieltyd machtiger en generearje se mear waarmte. Dêrom is it krúsjaal om te ynvestearjen yn in CPU-koeler fan hege kwaliteit om te foarkommen dat jo prosessor oerferhit en mooglike skea oanrint.

detail besjen